Hakkımızda

Büromuzun kurucuları olan Almina Elif BAYRAKTAR ve Yalçın Berk AKGÜNEŞ, ulusal ve uluslararası hukuki ihtilafların çözümü için avukatlık yapmaktadır. Yalçın Berk AKGÜNEŞ, Ankara ve Türkiye’nin önde gelen şahıs ve şirketlerine ihtilafların çözümü konusunda aktif olarak hukuki danışmanlık hizmeti sunmakta olup Türkiye'nin önde gelen yerli ve yabancı şirket, tersane, otel ve turizm firmaları bunlardan bazılarıdır.

logo!

AKGÜNEŞ & BAYRAKTAR Avukatlık Bürosu, çeşitli hukuki konularda, yerli ve yabancı müvekkillerinin sektör ve iş odaklı ihtiyaçlarını göz önünde tutarak hızlı, pratik, az masraf odaklı ve çözüm odaklı çalışmaları ile en üst düzeyde hizmet vermek gayesi ile kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmetlerini, ilk gün ki dikkat ve özen ile sağlayarak geçmişten gelen tecrübesi ile devam ettirmektedir. AKGÜNEŞ Avukatlık Bürosu, yabancı ve yerli müvekkillerden oluşan geniş müvekkil portföyüne, Türkiye’nin her alanında hukuki danışmanlık ve dava takibi konularında hizmet vermek üzere Av. Yalçın Berk AKGÜNEŞ ve Almina Elif BAYRAKTAR kuruculuğunda, yardımcı partnerleri ile kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu güne kadar, müvekkilleri lehine ortaya koyduğu amaçların hepsini elde ederek hem müvekkilleri hem de hukuk camiası içerisinde prestijli bir konum elde etmiştir.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum başta olmak üzere, Türkiye’deki tüm şehirlerde ihtilafların çözümünde yer almaktadır. Müvekkillerine her alanda ve aynı vizyon ve misyon ile haklarının tesisini sağlamak için faaliyet göstermeye Tüm Türkiye’de devam etmektedir. AKGÜNEŞ & BAYRAKTAR Avukatlık Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatları, yardımcı personelleri ve buna ek olarak aralarında topoğrafi, fizyoterapist, bilirkişi, doktor, mimar, deprem uzmanı, inşaat mühendisi, rekreasyonist, yeminli mali müşavir, kadastro mühendisi ve siber mühendis bulunan çok sayıda bağımsız danışman ve konusunda uzman akademisyenler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Her hukuki alanda faaliyet göstermekte olan büromuz gelişen teknoloji ve yeni hukuki ihtilaf türlerinde de kendini revize ederek güncel kalmayı başarmıştır. Vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda yerli ve yabancı tüm müvekkillerimizin adalete olan ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde ve en etkin şekilde çözmekteyiz.